Nezařazené

TV Nova konečně odvysílá WIPEOUT Souboj národů! Češi nezvítězí.

Wipeout - Libor BoučekČesko-slovenské celebrity bojující proti Ukrajincům a Polákům, to vše uvidíme v červnu na obrazovce TV Nova. České celebrity v podání Báry Munzarové, Martina Trnavského, Ondřeje Brzobohatého, Nikol Moravcové, Tomáše Krause se zúčastnily natáčení adrenalinové soutěže v argentinském Buenos Aires, celým pořadem bude provázet diváky moderátor Libor Bouček. TV Nova s uvedením nové soutěže na své obrazovky vyčkávalo skoro celý rok – nyní jsme se dočkali.

TV Nova se snaží lákat diváky všemi způsoby, ale WIPEOUT favoritem asi nebude. Proč? Na internet unikly informace o konečném pořadí zúčastněných týmů, co může u diváků zase způsobit značný nezájem o tento televizní pořad. Tak jako se to stalo například u Česko-Slovenské SuperStar.

Similar Posts

4 Comments

  1. Proč to všichni berou vážně ale naši ať už blondýky si dělají z toho legraci a chlapi i ostatní jsou prostě trapní. Jediný Ondra Brzobohatý to bral vážně.Je to ostuda.

  2. Ostuda, ostuda, ostuda. Znova jsme celému světu pro smích (Polákům, Ukrajincům a Bělorusům určitě).Nechápu proč toto Tv Nova vysílá, tato groteska by se měla jako za komunistů zamknout do trezoru aby ji nikdo nikdy neviděl. Proč tam oproti jiným byli nominováné modelky, herci a pod? Nemáme konkurence schopné sportovce??Co třeba Sáblíková, Šebrle, Špotáková a jiní? Nechápu….

  3. Vysvětlete mi prosím někdo, proč na rozdíl od ostatních družstev jsou v našem taková kopyta. Zřejmě jde pouze o výlet do Argentiny, nikoli o předvedení sportovního výkonu. Kvůli tomu tam přece naše „celebrity“ nejsou. Kdyby se takto ztrapňovali na závodech moji svěřenci a ještě se za to chválili, poslala bych je domů a celou akci by si museli zaplatit.

  4. No nevím,jestli to byl zrovna dobrý nápad,takto ztrapňovat náš národ.Všichni okolo mají sportovce,atlety a jen my herce(to nechápu)…..jeden je hloupější než-li druhý a dělají z toho akorát komedii

Comments are closed.