Video: Fugi a Kenny, tanečníci z Asie hlásí začátek sezóny a to přímo z Karlova Mostu!

Že je Praha plná asijských turistů, to si už všichni zvykli, ale to, co předvedla dvojice tanečníků, bylo překvapení i pro jejich krajany! Spolu s Rickym z The Glowsticks a Benem Cristovao natočili rozjeté video, ve kterém ukazují, co v nich je. Během více jak tříminutového vystoupení na známé pražské památce předvedli skoro vše, co se v moderním tanci dá, pobavili stovky přihlížejících a během chvíle splynuli s ostatními turisty.

Právě kouzlo okamžiku a spontánní reakce přihlížejících udělali své a na závěr nejeden turista tleskal.
Fugi a Kenny nejsou žádní začátečníci, předvádějí profi show na světové úrovni, sledují současné trendy, které posbírali mimo jiné ve svých rodných zemích Mongolsku a Vietnamu a před lety prošli tréninky u Yemiho A.D.

Výběr akcí, na kterých se podíleli, je více než ohromující, Fugi a Kenny se účastnili Warm up party před pražským koncertem Madonny, účinkovali na koncertě Craiga Davida, v muzikálu Příběh ulice a podíleli se jako asistenti na slavné choreografii WMA Kanye Westa.

Co dalo dohromady tanečníky Fugiho a Kennyho z tak vzdálených zemí?
„Hlavní je, že chceme bavit lidi! Je jedno čím, jestli tancem, nebo herectvím, zpěvem… na tyhle dvě jmenované věci talent nemáme, ale o to je to větší zábava! Prostě jsme takoví pankáči.“ dodávají oba současně.

V současné době rozjíždí v pražské tržnici SAPA taneční školu a chystají bavit svoje publikum celou řadou tanečních kreací, nových videí a chystají nejedno překvapení.

Fugiho a Kennyho můžete od roku 2011 pravidelně vidět na show Bena Cristovao, který je kvůli popisované jedinečnosti zařadil do své show jako stále hosty.

„Pro mne jsou to super blázniví asijský dancers, kteří patří do mojí show!“ dodává k tomu Ben Cristovao.
Společně absolvovali desítky show a předskakovali světovým jménům, jako jsou Pit Bull nebo Far East Movement a během září jedou jako stálí hosté LEE Truck Show. Zastávky jsou:

1.9. Letňany OC
2.9. Letňany OC
6.9. Bánská Bystrica
7.9. Bánská Bystrica
13.9. Brno OC Olympia
14.9. Brno OC Olympia
Více na www.lee-fashion.cz
A následně se objeví na nové pražské party FASHION STORY, která proběhne za účasti Rytmuse a Bena Cristovao 27. 9. v Pražském SASAZU.

Podobné příspěvky