Vlaďka Erbová a Gábina Partyšová odstartovaly druhý ročník originální soutěže Souboj nevěst

Vlaďka ErbováSvatební den patří mezi ty, které si chceme pamatovat do konce života. Všechny nastávající nevěsty mají nyní možnost se důkladně a navíc zdarma na tyto nezapomenutelné okamžiky připravit a ty nejlepší navíc vyhrát svatební cestu či svatbu na klíč. Stačí se přihlásit do druhého ročníku SOUBOJE NEVĚST a stát se tak NEJ vyvolenou nejen v očích svého vyvoleného, ale i odborné poroty.

V té nově usednou a patronkami originální soutěže se stanou budoucí nevěsta Vlaďka Erbová a moderátorka Gábina Partyšová.

Novomanželé jsou na každé svatbě těmi nejzářivějšími ozdobami. Zejména zástupkyně něžného pohlaví chtějí být dokonalé, a tak věnují výběru šatů, účesu, líčení a doplňkům hodně svého času. A každá nevěsta je pak ve svůj den opravdu krásná. Jako odměna za vynaložené úsilí jí zůstanou krásné svatební fotografie a především vzpomínky na celý život. Všechny tyto přípravy Vás ovšem mohou vyjít na spoustu peněz. Proto jsme pro Vás připravili soutěž SOUBOJ NEVĚST, díky které můžete vše vyhrát.

Přihlášené slečny se mezi souboj utkají o hodnotné ceny v originálních soutěžích disciplínách na slavnostním galavečeru, který se bude konat v Praze. V porotě usednou kromě patronek soutěže Gábiny Partyšová a Vlaďky Erbové další významné osobnosti. Každá přihlášená nevěsta tak může vyhrát svatební cestu do exotické destinace, svatební den, osobního trenéra, zapůjčení šatů a další hodnotné ceny. Navíc svými SMS hlasy, přispějete na nadační konto Rakovina Věc veřejná.

„Právě jsme na letošní poslední garden party vyhlásili vítězku prvního ročníku, kterou se stala Zuzana Příkazská z Kyjova, kterou jsme i s novomanželem poslali na svatební cestu do pětihvězdičkového hotelu na Seychely. Zároveň jsme oficiálně vyhlásili druhý ročník a doufáme, že se přihlásí ještě více nevěst než letos než letos, kdy jich bylo téměř tisíc,“ uvedla šéfredaktorka svatebního časopisu Petra Monari.

Podobné příspěvky