Zpěvačka Monika Bagárová zažívá legendární podzim

Monika Bagárová
FOTO: zdroj agentura SLAVICA
Monika Bagárová začíná nový život. V červnu plnoletá zpěvačka se přestěhovala do Prahy a hektickému tempu v metropoli přizpůsobila i své pracovní nasazení. Už ve středu 10. října vystoupí v bratislavské Hant Aréně s legendární královnou funku Chakou Khan.

Desetinásobná držitelka cen Grammy si pro svou bratislavskou show, složenou z těch nejlepších světových hudebníků a vokalistů, vybrala jako předskokanku spolu s Martinem Valihorou či Anitou Soul právě českou zpěvačku Moniku Bagárovou.

„Je to pro mě velká čest a zároveň cítím velkou zodpovědnost a trému. O takové chvíli jsem vždycky snila a je to pro mě úžasný pocit být součástí koncertu tak velké zpěvačky,“ prozradila Monika. Světoznámá královna funku však není jedinou žijící legendou, se kterou talentovaná zpěvačka stane na stejném pódiu. Během jazzového festivalu, který pořádá koncem října v Bratislavě jeden z nejlepších slovenských jazzmanů Milo Suchomel, se u mikrofonu vystřídá s americkou saxofonovou hvězdou Ernie Wattsem.

Koncertní podzim Moniky se ale neomezuje jen na zahraniční evergreeny. Slovenští diváci si ji v průběhu října a listopadu užijí i jako interpretku písní Hany Zagorové a Heleny Vondráčkové v cyklu Legendy popu, který vysílá STV.

Monika Bagárová
FOTO: zdroj agentura SLAVICA
Kromě koncertování soustředí Skokanka roku v anketě Český slavík svou pozornost také na novou desku. Tu avizuje singl s pracovním názvem ‚Let me love you‘, jenž aktuálně dokončuje v bratislavském studiu Littlebeat. Premiéra singlu i videoklipu je plánována na listopad, už v říjnu ale představí Monika svůj nový duet s Robem Opatovským ‚Biela noc‘, ke kterému natáčí na Slovensku videoklip.

Vedle zpěvu nezanedbává ani svou druhou velkou vášeň – módu. Aktuálně se pro Českou republiku stala tváří světoznámé značky Reebok a pro LOOK magazine nafotila svůj první kalendář. Ten bude slavnostně představen a pokřtěn v prosinci. Své fanoušky se navíc zpěvačka chystá překvapit nejen novými písněmi, ale také novou podobou svých vystoupení, kvůli kterým začala navštěvovat hodiny tance a v listopadu odlétá na studijní pobyt do New Yorku, kde bude zdokonalovat svou angličtinu.

Podobné příspěvky