Nezařazené

Zpěvák Voxel, který viděl prsa všech hereček v republice, teď kouká po Hance Svobodové

Hanka Svobodová s VoxelemMladý talentovaný zpěvák Voxel (20), který momentálně se svým singlem „Hitmaker“ boduje na prvních místech českých charts se zakoukal do expřítelkyně Leoše Mareše, Hanky Svobodové. Aby také ne, když Hanka je mladá, krásná a volná. Všichni, kdo se účastnili oficiálního tréninku před českobudějovickou etapou běžeckého seriálu RunTour České pojišťovny, tak byli svědky doslova psích kusů, které kvůli Hance Voxel předváděl.

V kšiltovce, přiléhavých legínách a se sexy úsměvem rozdráždí fantazii opravdu každému muži. „Samozřejmě jsem se akce účastnil především proto, abych podpořil dobrou věc. Musím ale přiznat, že Hanka byla opravdu skvělou motivací a přiměla mě tak na kondičce zapracovat. Moc se těším, až své síly a nejen ty, vzájemně poměříme na pražské Ladronce, kde se poběží poslední závod,“ uvedl Voxel. To Hanka myslela především na děti, ke kterým poputují vybrané peníze. „Jsem ráda, když můžu aspoň tímto způsobem pomoci dětem, které to potřebují Navíc, mám již dnes odcvičeno a nemusím se jít trápit do fitka,“ smála se Hanka Svobodová.

Hana SvobodováRunTour České pojišťovny má také charitativní rozměr. Vybrané peníze ze startovného budou předány dne 14. října při posledním závodě na pražské Ladronce Dětskému kardiocentru Fakultní nemocnice v Motole, které se zabývá především diagnostikou a léčbou vrozených a získaných onemocnění srdce a velkých cév. Již nyní je vybráno téměř půl milionu korun.

Splňte si svou výzvu! Více na www.run-tour.cz.

Podobné příspěvky